analiza potrzeb

praca koncepcyjna II etapy prac

projekt techniczny  II etapy prac

   realizacja

ETAP I

Pragniemy, by dana realizacja była w pełni zgodna z oczekiwaniami Klienta, więc każdorazowo rozpoczynamy pracę od szczegółowych konsultacji. Podczas takich rozmów, dowiadujemy się o Państwa ulubionych materiałach, kolorach, stylach i prowadzonym trybie życia. Wierzymy, że pełne zrozumienie wizji Klienta zaowocuje uzyskaniem najlepszych efektów aranżacyjnych. Chcemy, by nasi Klienci oddawali w nasze ręce swój pomysł i wizję, które potem my wprowadzamy w życie. Dotyczy to nie tylko kwestii estetycznych, ale również funkcjonalnych – projektant wnętrz tak tworzy daną aranżację, by jak najpełniej służyła swojemu użytkownikowi. Podczas konsultacji przedstawimy Państwu szereg przykładowych realizacji, które ułatwiają wyobrażenie sobie danego pomieszczenia.

ETAP III

układ funkcjonalny i koncepcja projektu

Koncepcje obejmują rzuty z propozycjami ścian działowych, układu mebli, urządzeń i sanitariatów. Bazując na jednej, wybranej koncepcji lub kilku jej wariacjach pracujemy nad jej ostateczną formą. Na tym etapie przedstawiamy Państwu wypracowaną propozycję układu pomieszczeń. To idealny moment na wprowadzenie różnego typu zmian do stworzonego planu, ponieważ wciąż mamy możliwość modyfikowania układu ścian działowych

 

wizualizacja

Opracowanie finalnego projektu koncepcyjnego umożliwia przejście do kolejnego etapu jakim są wizualizacje. Jest to najbardziej oczekiwana część projektu przez Klientów dlatego też dużą wagę przywiązujemy do tego aby wizualizacje były fotorealistyczne i bardzo dobrze odwzorowywały to co zaprojektujemy i to jak wnętrze będzie wyglądało po jego wykończeniu. Na tym etapie przedstawiamy Państwu wypracowaną propozycję układu pomieszczeń. Przedstawimy nasze wizualizacje, które będą oparacowane i przygotowane w specjalnych programach graficznych 3D.

ETAP IV

projekt techniczny

Po koncepcji przychodzi czas na sporządzenie przez architekta projektu technicznego, w czym pomaga nam program CAD. Podczas prac nad tym etapem oddajemy w ręce Klienta takie dokumenty, jak plan zmian budowlanych, dodatkowych elementów w układach elektryki i wod-kan czy c.o. w formie dokumentacji, zawierającej najważniejsze rysunki  oraz ostateczne wizualizacje

 

wykaz materiałów

Po zaakceptowaniu przez Państwa całości projektu wizualno-technicznego, zaproponujemy  na tym etapie pełną wycenę inwestycji pod kątem materiałów. Wycena będzie dotyczyła wszelkich materiałów użytych do inwestycji jak: glazury, gresy, sanitariaty, podłogi drewniane, oprawy oświetleniowe oraz propozycję mebli. Oczywiście ten etap propozycji materiałów będzie oparty w 100% na przeznaczonym przez Państwa budżecie, tym się kierujemy

 

ETAP VI realizacja

Dopracowany przez wszystkie etapy prac finalny projekt, czas zrealizować. Zatem przystępujemy do prac, tutaj przedstawiamy Państwu możliwość skorzystania z zaufanych ekip budowlanych które wykonały setki projektów. Korzystając z zaufanej ekipy macie Państwo gwarancję realizacji usługi budowlanej z oczekiwanym standardem.  Nic nie prawa tutaj Państwa zaskoczyć jest rzetelna i sumienna praca ekipy, która wie jak pracować z Klientem. Korzystając z naszych ekip budowlanych zyskujecie  Państwo

dodatkową kontrolę projektanta na terenie budowy/remontu kilka razy podczas całości prac.

Innym rozwiązaniem jest skorzystanie z Państwa ekipy budowlanej gdzie oczywiście zostaną przekazane wszystkie szczegóły projektu.

ETAP II

Następnie przychodzi czas na wizję lokalną, która umożliwia zdobycie pełnego oglądu pomieszczeń. Wizja lokalna na budowie oraz dokładny pomiar lokalu są niezbędne do zweryfikowania poprawności wymiarów na przekazanym rzucie, przed rozpoczęciem projektu i zbudowaniem bryły wnętrza.

inwentaryzacja

ETAP V

projekt finalny

To już praktycznie przed ostatni projekt naszej pracy przed przystąpieniem do realizacji zlecenia/projektu w budowie.  Celem projektu finalnego jest sporządzenie pełnej i ostatecznej dokumentacji projektu w formie elektronicznej oraz na życzenie w formie wydruku pdf.

 

przygotowanie zamówień

Na życzenie klienta możemy pomóc w przygotowaniu zamówień w firmach, z którymi współpracujemy. Ze względu na ciągłość naszej współpracy z wybranymi sklepami, mamy możliwość uzyskania niższych cen, które chętnie Państwu udostępnimy. Na tym etapie istnieje również możliwość wizyty z projektantem po wybranych przez Klienta sklepach.

projekt finalny

to biuro stworzone z myślą o wyjątkowych ludziach i ich potrzebach. Wkładamy całe serca w niebanalne projekty wnętrz, oczarowujące klientów.

NASZ ADRES

 

ul. Bartycka 20/24

Pawilon 30a

00-716 Warszawa

KONTAKT

 

mail: biuro@akhd.pl

 

mobile: +48 662 361 010