Zlecenie zakładało stworzenie  komfortowej oraz funkcjonalnej przestrzeni w kuchni oraz łazience spełniającej nowoczesne standardy, przy jednoczesnym zachowaniu niepowtarzalnego, historycznego charakteru mieszkania.

 

Przedwojenny budynek, odrestaurowany przy użyciu wysokiej jakości materiałów, idealnie wpisuje się w koncepcję współczesnej Warszawy i był dla nas inspiracją do przeniesienia charakteru kamienicy do jej wnętrza.

 

Naszym celem było zachowanie nowoczesności aby harmonijnie współgrała

z tradycyjną architekturą warszawskiej kamienicy. Do projektu w kuchni    została  wykorzystana najlepsza ceramika portugalskiej firmy Peronada, której to kolekcja doskonale oddaje klimat charakteru kamienicy. Łazienka miała oddać eklektyczny design. Aby oddać w pełni jakość designu na ścinach i podłodze  została ułożona najnowsza kolekcja produktów z kolekcji Armani/Casa.

 

Dom na Wawrze - Od kilku lat jedna z modniejszych dzielnic inwestycji jednorodzinnej i zabudowy bliźniaczej dzielnicy Warszawy. Do naszego biura zgłosił się inwestor, który przekazał nam zlecenie na aranżacje praktycznie całości domu. Więc ochoczo zabraliśmy się do realizacji i już po niespełna trzech miesiącach od popisania umowy, zakończyliśmy zlecenie i przekazaliśmy klucze.

Dom na Białołęce - Atut dzielnicy to zielone przestrzenie i nowa zabudowa jednorodzinna, no i można spotkać kolegę, z pracy ;-) który też postawił swój pierwszy dom.  Jesteśmy szczególnie zadowoleni z tego zlecenia. Projekt zakładał realizację projektu wnętrza całości domu, gdyż inwestor w 100% nam zaufał i zdał się na nasze doświadczenie. Całość inwestycji została zrealizowana w nowoczesnym stylu z użyciem doskonałych i szlachetnych materiałów.

Loft Port Praski - Dzięki rewitalizacji starych pofabrycznych budynków nasza warszawska Praga zyskuje drugą młodość. To tam odważni indywidualiści kierują swoje marzenia o zamieszkaniu w modnym lofcie.  Zlecenie otrzymaliśmy od młodego freelancera którego miejsce pracy to Londyn, Berlin, Paryż, NY.  Naszym celem w realizacji zlecenia było oddać klimat loftowej Pragi i trochę "tchnąć ducha"  europejskich i światowych miast.

Mieszkanie 90m2 na warszawskim Ursynowie - Inwestycja jaką zrealizowaliśmy była zlokalizowana w centrum Ursynowa. Dzielnica chętnie zamieszkiwana przez  młode małżeństwa z dziećmi. Założenie rodzina 2+2: każda z córek otrzyma własny pokój, ładniejszy od siostry :-), sypialnia rodziców, miejsce spotkań czyli livingroom uzupełniony o kuchnie. Dopełnienie to wygodna łazienka.  Całość naszym zdaniem "bomba"

Kolekcja zrealizowanych projektów łazienek - Jesteśmy przedstawicielem jednej z większych warszawskich firm z którą od lat współpracujemy i tworzymy niebanalne łazienki. Mamy dostęp do nowoczesnego  światowego wzornictwa, pracujemy na materiałach, za nami setki zrealizowanych projektów.  Zobacz nasze przykładowe realizacje. W projektowaniu łazienek jesteśmy mistrzami :-) 

Projekt Mieszkania Mokotów - Dzielnica górnego Mokotowa zobowiązuje zatem realizacja zakładała wykonanie projektu w  wyszukanym stylu z nutą francuskiej elegancji. Drogie i szlachetne materiały to styl który dominuje w projekcie.

Zobacz  może to Twój styl

Dom Lesznowola  - Podwarszawskie zielone miejscowości chętnie są zamieszkiwane przez naszych inwestorów. Tym razem mieliśmy przyjemność  zrealizować projekt domu. Zadanie jakie przed nami stało to projekt pokoju gościnnego wraz z kuchnią i jadalnią. Za komfort była odpowiedzialna komfortowo urządzona  sypialnia wraz z łazienką. Motyw przewodni to światło i biel.

Dom na podwarszawskim Józefowie - Piękna działka wśród sosnowego otoczenia lasu, piękny dom i cisza, to marznie większości z Nas. Właśnie to marzenie realizowaliśmy dla naszego inwestora, który chciał w końcu spełnić swój sen.  Dom i projekt szczególny, wymagał od nas doskonałej precyzji w planowaniu pomieszczeń i ich docelowej funkcji. To wszystko wiedzieliśmy jak mamy realizować bo dzięki dogłębnej analizie potrzeb inwestora, poznaliśmy drogę i kierunek. Droga była długa ale warto bo satysfakcja inwestora jest dla nas bezcenna.

pozostałe projekty

Dworek  pod Warszawa, wizualizacja dla Inwestora

Wilanów, Teodorowicza 120m

Grzybowska 4 Apartament na wynajem, 54m

 

Zakres prac:

 

> prace koncepcyjne

> całkowity remont, w tym wymiana podłóg, glazur, kuchni, salonu oraz sypialni

> finalny efekt, naszym zdaniem "bomba" już szukamy najemców ...

to biuro stworzone z myślą o wyjątkowych ludziach i ich potrzebach. Wkładamy całe serca w niebanalne projekty wnętrz, oczarowujące klientów.

NASZ ADRES

 

ul. Bartycka 20/24

Pawilon 30a

00-716 Warszawa

KONTAKT

 

mail: biuro@akhd.pl

 

mobile: +48 662 361 010