KILKA SŁÓW O NAS

 

 

Studio projektowe AK Home Design powstało z pasji i zamiłowania do sztuki. Obecnie studio pracuje w kilkuosobowym zespole.

Są wśród nas osoby od lata zajmujące się projektowaniem wnętrz.

 

Firma AK Home design ma za sobą ponad 700 zrealizowanych projektów. Naszym celem jest ponad wszystko satysfakcja Inwestora.  Wiemy jak ważny jest to proces dla naszych Klientów, gdyż są to przeważnie wymagające projekty, tak więc ciągle doskonalimy nasz warsztat pracy.

 

Stale jesteśmy obecni na targach  Salone del Mobile w Mediolanie czy też odwiedzamy fabryki naszych producentów we Włoszech, Hiszpanii czy też Portugalii. Dzięki współpracy z producentami mamy dostęp do nowoczesnego wzornictwa oraz wiemy o nadchodzących trendach. Projektując z nami swoje mieszkanie, dom czy powierzchnie komercyjne macie Państwo gwarancję, że pracujecie z osobami i pasjonatami wnętrz. Nasze projekty są ponadczasowe oraz doskonale oddające oczekiwania Klientów.  Zapraszamy Państwa do współpracy, odwiedź nas w naszej siedzibie, napij się pysznej kawy, zanurz się w wygodnym fotelu i porozmawiaj z nami o swoim wymarzonym mieszkaniu,   zapewniamy zrealizujemy to :-)

to biuro stworzone z myślą o wyjątkowych ludziach i ich potrzebach. Wkładamy całe serca w niebanalne projekty wnętrz, oczarowujące klientów.

NASZ ADRES

 

ul. Bartycka 20/24

Pawilon 30a

00-716 Warszawa

KONTAKT

 

mail: biuro@akhd.pl

 

mobile: +48 662 361 010