Angelika Kędziora

Architekt wnętrz

Beata Lukas

Architekt wnętrz, Malarka

Projektowaniem wnętrz mieszkań, domów oraz lokali komercyjnych  zajmuję od przeszło 15 lat..  Za mną wiele zrealizowanych projektów w których wprowadziłam swoje autorskie pomysły na aranżację przestrzeni.  Projektowanie  było zawsze moją największą pasją. Z wielkim zaangażowaniem staram się stworzyć indywidualne, odpowiadające oczekiwaniom Inwestora wnętrze.
 
Priorytetem jest dla mnie współpraca z klientem oraz profesjonalne doradztwo i realizacja zlecenia .
 

Od ponad 20 lat zajmuję się projektowaniem wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych.

W swoim portfolio mam również  realizacje miejsc użyteczności publicznej jak restauracje, kawiarnie, bary, biura, zakłady fryzjerskie itp.
Przygotowuję dodatkowo  kosztorys inwestycji oraz pełną dokumentację potrzebną do otrzymania niezbędnych pozwoleń.

Marta Sobiepanek

Architekt wnętrz

Zajmuje się tworzeniem indywidualnych wnętrz, które nie są jedynie odwzorowaniem aktualnej mody i trendów, ale odzwierciedleniem potrzeb i oczekiwań ich użytkowników. Skupiam się na funkcjonalności i ergonomii projektowanej przestrzeni.

Dbam, aby każdy detal stanowił spójną całość, a efekt mojej pracy zaskakiwał Klientów.Idealne wnętrze jest niepowtarzalne dla każdego z nas i najważniejsze jest aby mieszkańcy odnajdywali w nim siebie.

 

Prywatnie uwielbiam podróże i pasjonuje się grafiką komputerową.

to biuro stworzone z myślą o wyjątkowych ludziach i ich potrzebach. Wkładamy całe serca w niebanalne projekty wnętrz, oczarowujące klientów.

NASZ ADRES

 

ul. Bartycka 20/24

Pawilon 30a

00-716 Warszawa

KONTAKT

 

mail: biuro@akhd.pl

 

mobile: +48 662 361 010